2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Człuchów
Dodane 22 kwietnia 2024

Kupiec płodów rolnych

Lokalizacja

Człuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

"Agrochem Puławy" Sp. z o.o. - firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY, partner w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz prowadzący skup płodów rolnych, zatrudni na stanowisko Kupiec płodów rolnych na terenie województw: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie negocjacji i dokonywanie zakupów płodów rolnych od producentów rolnych i firm handlowych,

  • sprzedaż płodów rolnych,

  • zawieranie odpowiednich umów potwierdzających zawarcie transakcji,

  • nadzór nad realizacją kontraktów przez Kontrahentów,

  • poszukiwanie nowych dostawców- producentów płodów rolnych,

  • prowadzenie analizy rynku w celu określenia oczekiwań producentów, poziomów cen, rodzaju i ofert konkurencji,

  • współuczestniczenie w zdobywaniu ofert zakupowych oraz wyborze odpowiednich odbiorców,

  • uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych firmy oraz we wdrażaniu akcji promocyjnych firmy.

NASZE WYMAGANIA:

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku w Dziale Skupu/ Dziale Obrotu płodami rolnymi,

  • dobra znajomość rynku płodów rolnych,

  • znajomość zasad obrotu i oceny płodów rolnych,

  • znajomość przepisów regulujących obrót płodów rolnych,

  • umiejętności zakupowe i negocjacyjne;

  • umiejętność oceny podstawowych parametrów w ziarnie zbożach rzepaku i motylkowych.

 TO OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia w Spółce Grupy Azoty,

  • praca w dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • bardzo atrakcyjny prowizyjny system premiowy,

  • nowoczesne szkolenia wdrożeniowe, produktowe oraz handlowe,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, karta paliwowa,

  • dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.

Lokalizacja: województwo zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna RODO pod adresem:

bitly.pl/bxSfm

Lokalizacja

Człuchów,

Pomorskie

Pomorskie, Człuchów
ID: 913601150