2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Świętokrzyskie
  6. Obsługa hotelowa - Starachowice
Dodane 21 maja 2024

Kucharz zmianowy

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Gotowanie to Twoja pasja?

Nie boisz się wyzwań? Chcesz rozwijać się wśród najlepszych?

Jeśli tak to nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy firmą, która od 25 lat prowadzi rentowny i nagradzany w branży hotel dla ludzi biznesu i weekendowych wypoczynków w województwie świętokrzyskim. Zapraszamy do miejsca, w którym nadal pracują osoby, które pamiętają pierwsze dni jego funkcjonowania.

Poszukujemy osób na stanowisko: Kucharz zmianowy

Miejsce pracy: Hotel Senator

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym menu oraz standardami Szefa Kuchni

  • zapewnienie wysokiej jakości i estetyki dań

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • komunikacja z zespołem kuchennym w celu efektywnej organizacji pracy

  • utrzymywanie odpowiednich zapasów i kontrola nad stanem surowców

  • przestrzeganie zasad HACCP oraz innych norm sanitarno-higienicznych

  • wykonywanie poleceń przełożonego w zakresie pracy kuchni

  • dobieranie odpowiednich technik i metod przygotowywania potraw

  • wspieranie innych członków zespołu w osiąganiu wspólnych celów gastronomicznych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w gastronomii min 4 lata

  • dyspozycyjność

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • przestrzeganie zasad HACCP

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne – wymóg konieczny

  • gotowość do pracy zmianowej

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pomoc w zakwaterowaniu

  • ciekawe wyzwania - w perspektywicznej i szybko rozwijającej się firmie w branży usług gastronomicznych

  • indywidualne podejście do pracownika

  • pracę zmianową według ustalonego grafiku

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • dostęp do kultury firmy i wzorców jakie wypracowaliśmy przez 25 lat

  • pakiet zniżek pracowniczych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Szczegóły oferty, warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia omawiane są na spotkaniu.

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 907849750