2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Ostróda
Dodane 21 maja 2024

Kucharz w restauracji

Wynagrodzenie

9 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Restauracja Rock and Grill poszukuje utalentowanego i zaangażowanego kucharza, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli pasjonujesz się gotowaniem, lubisz pracę w dynamicznym środowisku i chcesz współtworzyć wyjątkowe dania dla naszych gości, zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: Kucharz

Miejsce pracy: Rock and Grill, ul. Olsztyńska Ostróda

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z naszym menu i standardami

  • Tworzenie nowych, kreatywnych potraw i propozycji kulinarnych

  • Dbałość o estetykę i jakość serwowanych potraw

  • Utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy

  • Współpraca z zespołem kuchennym i obsługą sali

  • Kontrola stanów magazynowych i zamawianie produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza (minimum 2 lata)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność i pasja do gotowania

  • Aktualna książeczka sanepidowska

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w przyjaznej i inspirującej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Dołącz do nas i stań się częścią wyjątkowego miejsca, gdzie rockowa muzyka spotyka się z pasją do gotowania!

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 919882469