2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Żywiec
Dodane 15 kwietnia 2024

Kucharz - Szpital Żywiec

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szpital Żywiec to nowoczesna placówka medyczna prowadzona przez firmę InterHealth Canada. Poza oddziałami szpitalnymi oferuje usługi w poradniach specjalistycznych, pracowniach diagnostycznych, stacji dializ oraz centrum rehabilitacji.

Wraz z rozwojem kuchni oraz bistro Szpitala Żywiec, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ

Zakres obowiązków

·        Przygotowywanie posiłków dla pacjentów Szpitala zgodnie z obowiązującymi recepturami;

·        Postępowanie zgodnie z procedurami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku;

·        Umiejętność pracy na jadłospisach i agendach;

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Po okresie próbnym – praca w oparciu o umowę o pracę.

Klauzula informacyjna dla Kandydata do pracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej RODO, informujemy, iż:

1.       Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ICZ Healthcare sp. z o.o. prowadząca Szpital w Żywcu, której przedstawicielem jest Dyrektor Szpitala. Z Administratorem można skontaktować się w siedzibie Szpitala (ul. Pola Lisickich 80, Żywiec) oraz za pośrednictwem tel. 33 44 01 400

2.       Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych w następujący sposób: mailowo lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

3.       Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody oraz spełnienia przez Administratora ciążących na nim obowiązków określonych przepisami prawa, w szczególności na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz rozporządzeń wydanych na jego podstawie.

4.       Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa oraz podmioty przetwarzające dane osobowe na podstawie stosownych umów podpisanych z Administratorem i na jego polecenie, m.in. dostawcy usług teleinformatycznych, usług szkoleniowych oraz podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora.

5.       Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego, przez obowiązkowy okres przechowywania dokumentacji związanej z niniejszym procesem oraz do momentu przedawnienia roszczeń.

6.       W granicach przewidzianych prawem posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

7.       W przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO, posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8.       Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego. Niepodanie danych spowoduje niemożność realizacji niniejszego procesu.

9.       Pani/Pana dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Jeżeli chcieliby Państwo aby pozostawić państwa dokumenty złożone w bieżącej rekrutacji w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dołączenie treści poniższej zgody w składanym CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji na innych stanowiskach nie wymienionych powyżej przez Szpital  Żywiec, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przekazane CV będzie przechowywane przez okres roku od jego złożenia. Po tym terminie zostanie automatycznie usunięte z bazy danych.

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 911884289