2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Pszczyna
Dodane 22 kwietnia 2024

Kucharz śniadaniowy - Pszczyna

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Wodna Wieża Damian Kamiński Spółka Jawna

W niezwykłym miejscu – legendarnej Wodnej Wieży w Pszczynie - znów otwarliśmy gastronomię! Z pomysłem, z ambicjami – i ze świetnymi ludźmi na pokładzie Na miejscu zagościły dwa lokale, fine diningowa restauracja Steampunk oraz bistro Tickets. Do bistro Tickets poszukujemy kucharzy śniadaniowych.

Gotujemy to, co w sezonie i to co chcemy, pracujemy na dobrym produkcie i w dobrej (a nawet magicznej) atmosferze!

Kuchnia restauracji fine dining serwuje ambitne autorskie menu. Bistro stawia na kuchnię międzynarodową z polskimi akcentami.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dań wg receptur

  • Współpraca z szefem kuchni i szefem zmiany

  • Inwentaryzacje

  • Dbanie o bieżącą czystość w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność kucharza to minimum 40h w tygodniu

  • Książeczka sanepidowska

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w zgranym zespole

  • Szkolenia z technik oraz produktów

  • Pracę w trybie 8 godzinnym

Jeśli masz umiejętności, które chcesz doskonalić pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni oraz ambicje, by dołożyć swoją cegiełkę do naszego ambitnego projektu, a jednocześnie chcesz pracować w profesjonalnych i przyjaznych warunkach, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się TYLKO z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 903774439