2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Powidz
Dodane 15 maja 2024

Kucharz Restauracja Hotelowa Ostrowo koło Powidza

Lokalizacja

Powidz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Moran SPA w Ostrowie, gm. Powidz poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisku kucharz. Uważasz, że jesteś kimś wyjątkowym, nie ustajesz w swoim rozwoju, Masz odwagę pójść dalej,

DOŁĄCZ DO NAS

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dań/posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami

  • dbanie o odpowiednią estetykę i jakość przyrządzanych dań

  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

  • dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych

  • współpraca z pozostałym personelem gastronomii

  • odpowiednie gospodarowanie produktami spożywczymi oraz dbanie o ich świeżość

  • przygotowywanie dań a la carte (dania kuchni polskiej)

  • przygotowanie bufetów śniadań/obiadokolacji

    Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza/-ki

  • aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • chęć rozwoju gotowość do nauki

  • dobra organizacja czasu pracy

    To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

  • możliwość zakwaterowania

  • wsparcie zespołu

  • dobrze wyposażone miejsce pracy

  • stabilne zatrudnienie – zależy nam na długotrwałej współpracy

    Poszukujemy osoby z doświadczeniem.

    Czekamy na Wasze CV. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Powidz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Powidz
ID: 857084761