2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Legnica
Dodane 15 kwietnia 2024

Kucharz / pomoc kuchenna / kelner - Restauracja - Legnica

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Restauracja Tivoli, Restauracja Rynek 10 w Legnicy poszukuje osoby na stanowiska:

• kucharz

• pomoc kuchenna

• kelner

• sprzedawca

Opis stanowiska:

Organizacja pracy w kuchni, przygotowywanie posiłków, przyjmowanie produktów. Nadzór nad utrzymaniem w czystości sprzętu i urządzeń w kuchni.

Utrzymanie w należytym porządku i czystości swojego stanowiska pracy w trakcie i po zakończeniu powierzonych zadań i czynności.

Wymagamy:

Doświadczenia na podobnym stanowisku, chęci oraz zaangażowania,

dobrej organizacji i samodzielności przy wykonywaniu pracy, dbałości o czystość i higienę na stanowisku pracy, umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

Przejrzyste warunki, stałą pracę, wynagrodzenie dostosowane do twoich umiejętności,

pracę w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 676247475