2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Dźwirzyno
Dodane 08 maja 2024

Kucharz/ kucharka w Hotelu Senator

Lokalizacja

Dźwirzyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Czterogwiazdkowy hotel Senator z 254 pokojami położony jest nad samym brzegiem morza w miejscowości Dźwirzyno jest hotelem z grupy Hoteli Nadmorskich. Naszą misją jest dokładanie wszelkich starań, aby nasi goście czuli się zrelaksowani, a ich potrzeby były spełnione.

Poszukujemy kucharki / kucharza

miejsce pracy: Hotel Senator , ul. Wyzwolenia 35, Dźwirzyno

Jakie będą Twoje obowiązki :

  • Gotowanie z pasją i smakiem

  • przygotowanie dań a`la carte zgodnie ze standardami

  • opieka nad miejscem pracy (utrzymywanie w czystości i odpowiednim ładzie stanowiska pracy)

  • ścisła współpraca z Szefem Kuchni i całym zespołem

Od kandydatów oczekujemy :

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza

  • Umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

Z naszej strony możesz liczyć na :

  • Długoletnią współpracę

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Praca w nowo wyposażonej kuchni

  • możliwość korzystania z kompleksu basenowego

  • zniżki na wszystkie usługi Hotelu

  • Wspierać w rozwoju w zawodzie

  • Możliwość awansu

Jeżeli interesujesz się naszą ofertą, napisz do nas lub zadzwoń i dołącz do naszego zespołu!

 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Lokalizacja

Dźwirzyno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dźwirzyno
ID: 679946795