2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Lublin
Dodane 21 maja 2024

Kucharz/Kucharka - przygotowywanie śniadań hotelowych

Wynagrodzenie

24 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szanowni Państwo,

4-gwiazdkowy hotel Luxor w Lublinie poszukuje pracownika na stanowisko kucharza śniadaniowego - pełny etat.

Opis stanowiska:

  • praca w godzinach porannych (5:00 - 14:00)

  • przygotowywanie bufetu śniadaniowego dla Gości hotelowych

  • dbałość o wygląd sali restauracyjnej i bufetu śniadaniowego we współpracy z kelnerem śniadaniowym

  • kontrola stanu produktów śniadaniowych, składanie zamówień

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność i chęć do pracy w godzinach porannych od poniedziałku do piątku i w wybrane weekendy

  • ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • doświadczenie w pracy na kuchni

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • uśmiech i miłe usposobienie :)

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

  • stałą i stabilną pracę w hotelu z 10-letnim stażem

  • umowę o pracę/umowę zlecenie lub kontakt B2B

  • zniżki pracownicze na usługi hotelu i restauracji

  • dofinansowanie do karty multisport

  • spotkania i imprezy integracyjne

  • szkolenie wprowadzające

W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomości OLX :)

Do usłyszenia!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 827521932