2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 22 maja 2024

Kucharz/Kucharka - Holandia

Wynagrodzenie

72 - 73 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

KUCHARZ/KUCHARKA

Lokalizacja: Holandia, Domburg

Tryb pracy: Restauracje hotelowe/parki wakacyjne

Na potrzeby naszego Klienta, firmy która współpracuję z sieciami hotelowymi, restauracjami, parkami wakacyjnymi w Holandii , poszukujemy osoby na Stanowisko – Kucharz/Kucharka

Oferta:

  • Holenderska umowa o pracę

  • Okres zatrudnienia do minimum października 2024 (możliwość przedłużenia)

  • Godziny pracy w zależności od lokalizacji: 11:00 - 21:00 lub 12:00 – 22:00

  • Stawka godzinowa w wysokości €16,93 brutto +napiwki + nadgodziny

  • Zakwaterowanie płatne (czynsz od 250 euro/miesiąc – cena zależna jest od lokalizacji)

  • Klient oferuje darmowe posiłki i napoje dla pracowników

  • Po naszej rekomendacji, Klient będzie przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami

  • Klient akceptuje także pary, o ile obie osoby spełniają wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej

  • Znajomość języka angielskiego (B1)

  • Podstawowe umiejętności kucharskie

Zadania:

  • Przygotowywanie i kompletowanie składników do potraw z menu

  • Przygotowywanie posiłków i artykułów spożywczych według firmowych standardów

  • Obsługa sprzętu kuchennego z zachowaniem bezpieczeństwa i odpowiedzialności

  • Czyszczenie i sterylizacja obszarów przygotowywania żywności

  • Inne zadania przydzielone przez szefa kuchni

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 916943646