2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Staszów
Dodane 09 maja 2024

Księgowy(a)/kadrowy(a)

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Staszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję pracownika na samodzielne stanowisko księgowa(y)/kadrowa(y)

zakres obowiązków;

  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych

  • uzgadnianie i rozliczanie sald z kontrahentami

  • sporządzanie sprawozdań do GUS

  • przygotowywanie plików JPKVAT

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w szczególności ZUS US GUS

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • obsługa płatności firmy i kontrola sald transakcji

  • obsługa kadrowa pracowników

  • naliczanie wynagrodzeń i obsługa płac zgodnie z przepisami prawa

  • przygotowywanie zaświadczeń oraz dokumentów związanych z zatrudnieniem oraz zakończeniem prac

  • sporządzanie deklaracji oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS

  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych/prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • wspomaganie działu księgowości w bieżących obowiązkach

wymagane doświadczenie, praca w pełnym wymiarze

proszę o kontakt pod nr telefonu: 51*******82

Lokalizacja

Staszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Staszów
ID: 917101540