2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

7 200 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych oraz ich kompletnością;

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego;

  • Księgowanie wyciągów bankowych;

  • Przygotowywanie deklaracji JPK_V7, CIT;

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych w wersji mikro (opcjonalnie);

  • Realizowanie kontaktów merytorycznych z klientami, zgodnie z obowiązującymi standardami;

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych;

  • Kontakt z Urzędem Skarbowym;

  • Delegowanie zadań pracownikom niższego szczebla.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: absolwenci kierunku finansowe i rachunkowość/technikum ekonomicznego lub ukończone kursy z zakresu księgowości;

  • Znajomość programów MS Office;

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;

  • Otwartość na nowoczesne technologie.

To oferujemy

  • Możliwość współpracy w dowolnym modelu zatrudnienia (etat, zlecenie, B2B);

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia;

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu;

  • Dogodny dojazd - biuro znajduje się w centrum miasta (możliwość pracy hybrydowej/zdalnej).

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

O nas

  • Biuro księgowe PIMAG ma siedzibę we Wrocławiu. Oferujemy kompleksową obsługę księgową dla przedsiębiorców, spółek, zarządów firm. Działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego, który został wydany przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej — nr. uprawnień: 26684. Jesteśmy profesjonalistami, których zadaniem nie jest jedynie wprowadzanie do systemu liczb, a rzetelne analizowanie rozwiązań podatkowych, które będą najkorzystniejsze dla naszych Klientów.

    Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania - bazujemy przede wszystkim na szeroko rozumianej cyfryzacji biura rachunkowego. Dokumenty w formie skanów przechodzą przez system OCR, przez co oszczędzamy zbędne czynności do minimum.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916522311