2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Opolskie
  6. Księgowość - Krasowa
Dodane 22 maja 2024

Księgowy / Księgowa - rozliczanie produkcji

Lokalizacja

Krasowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

· księgowe rozliczanie produkcji, rozliczanie inwentur wyrobów gotowych i produkcji w toku,

·     wycena produkcji w toku i wyrobów gotowych,

·       ewidencja obrotu towarowego i materiałowego (gospodarka magazynowa),

·       nadzór nad danymi z zakresu gospodarki materiałowej,

·       współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,

·       aktywna współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania:

·       wykształcenie minimum średnie ekonomiczne,

·       kilkuletnie doświadczenie w księgowym rozliczaniu produkcji,

·       dobra znajomość MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel

·       dokładność, systematyczność, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność,

·       samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

·       Znajomość rachunkowości produkcyjnej

To oferujemy:

·       w pełni samodzielne stanowisko pracy,

·       własna organizacja pracy w ramach powierzonych obowiązków,

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Lokalizacja

Krasowa,

Opolskie

Opolskie, Krasowa
ID: 916878894