2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Bystre
Dodane 11 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bystre

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CARPATIA SPED Sp. z o.o. to doświadczony partner logistyczny, który oferuje kompleksowe usługi transportu drogowego. Firma poszukuje specjalisty ds. księgowości i kadr.

OBOWIĄZKI:

-Weryfikacja faktur pod względem merytorycznym

-Księgowanie faktur zakupów i sprzedaży (krajowe i zagraniczne)

-Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)

-Sporządzanie sprawozdań finansowych

-Dokonywanie płatności krajowych i zagranicznych

-Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i klientami oraz rozrachunków publiczno-prawnych

-Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów kont księgowych zapewniających ich prawidłowość

-Wystawianie faktur sprzedaży

-Obsługa kadrowo-płacowa - 12 pracowników

WYMAGANIA:

-Wykształcenie wyższe

-Doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku

-Znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości

-Znajomość przepisów podatkowych (VAT, PDOP)

-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

-Komunikatywność i zaangażowanie

-Samodzielność i dobra organizacja pracy

-Mile widziana znajomość COMARCH OPTIMA

OFERUJEMY:

- atrakcyjną pracę w rozwijającej się firmie

- stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę na czas nieokreślony

- konkurencyjne wynagrodzenie

- przyjazną atmosferę i pyszną kawę.

Lokalizacja

Bystre,

Podkarpackie

Podkarpackie, Bystre
ID: 909606548