2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Giżycko
Dodane 14 maja 2024

Księgowa/y do prowadzenia gospodarki magazynowej - Giżycko.

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Giżycko, PPH Kostrzewa sp. k. - produkcja kotłów i systemów ogrzewania.

Opis stanowiska:

- Znajomość zasad rachunkowości, przepisów VAT

- Ewidencja księgowa gospodarki magazynowej

- Udział w przygotowaniu, wykonywaniu remanentów kontrolnych i rocznych

- Sporządzanie wyceny magazynów

- Rozlicznie magazynów

- Kontrola poprawności dokumentowania operacji magazynowych

- Przygotowanie danych na potrzeby raportowania

Wymagania:

- Wykształcenie średnie, preferowane kierunki : ekonomia, finanse, rachunkowość.

- Doświadczenie pracy w księgowości

- Umiejętność działania pod presją czasu

- Doskonała organizacja pracy własnej

- Zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy:

- Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy

- Pracę w godzinach 7 -15

- Pakiet medyczny

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Forma kontaktu z pracodawcą: osobiście z CV lub poprzez e-mail.

Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: ul. Przemysłowa 11A, Giżycko

Wynagrodzenie : 4 242 - 6 000 zł /brutto miesięcznie.

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 748748594