2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Stare Miasto
Eliza Wierzbicka
Dodane 27 maja 2024

Księgowa/Księgowy KSIĘGI HANDLOWE i KPiR

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Biuro rachunkowe NOTAX poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Jesteśmy dużym biurem rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy nieprzerwalnie od ponad 20 lat, swoje biura posiadamy w Krakowie oraz w Katowicach.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV przez formularz aplikacyjny OLX, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie.

Wymagania:

  • znajomości polskiej ustawy o rachunkowości, krajowych standardów rachunkowości, podstawowej znajomości Kodeksu Spółek Handlowych
  • znajomość obowiązujących przepisów podatkowych
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • rzetelność
  • skrupulatność
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu ERP Optima

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • samodzielne prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów
  • prowadzenie ewidencji przychodów dla przedsiębiorstw rozliczających się na podstawie ryczałtu
  • przygotowanie niezbędnych deklaracji podatkowych PIT, VAT
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • sporządzanie zeznań rocznych dla kontrahentów biura rachunkowego
  • należyte prowadzenie dokumentacji księgowej kontrahenta
  • kontakt z kontrahentami
  • kontakt z US i innymi instytucjami
  • sporządzanie pism i dokumentów rejestracyjnych

Co jest dla nas ważne:

  • chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • samodzielność w powierzonych zadaniach

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałą możliwość pogłębiania wiedzy i zdobywania nowego doświadczenia
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w wyznaczonym obszarze
  • przyjazną atmosferę w pracy zespołowej

www.notax.org.pl

www.facebook.com/NOTAXksiegowosc/

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 700092985