2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Bytom
Dodane 23 maja 2024

Księgowa / Księgowy, Doradca podatkowy - Biuro Doradztwa Podatkowego

Wynagrodzenie

4 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do naszego zespołu w Bytomiu (www.brjb.pl) osobę z doświadczeniem w pełnej księgowości i/lub doradcę podatkowego.

Zakres obowiązków:

·         Stanowisko samodzielnej/ego księgowej/ego lub doradcy podatkowego

·         Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych klientów biura

·         Dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenie rejestrów VAT

·         Przygotowywanie deklaracji CIT, PIT, VAT oraz sprawozdań finansowych

·         Bieżące wsparcie klientów w kwestiach księgowych i podatkowych

·         W przypadku doradcy podatkowego - analizy podatkowe, pisma i komunikacja z klientami pod nadzorem doświadczonego doradcy podatkowego

 Nasze wymagania:

·         Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych

·         Prosimy o wskazanie opanowanych programów księgowych oraz języków obcych opanowanych w stopniu komunikatywnym

·         Prosimy o wskazanie stanowiska, na które Pan/i aplikuje oraz wskazanie oczekiwanego wynagrodzenia

 Oferujemy:

·         Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji

·         Stabilny, zgrany zespół

·         Umowę o pracę, umowę zlecenie lub współpracę B2B

·         Wsparcie i nadzór specjalistów, doradcy podatkowego oraz radcy prawnego

·         Szkolenia branżowe

·         Dostęp do baz prawnych i profesjonalnych infolinii

·         Możliwość rozwoju

·         Dogodny dojazd i stanowisko pracy

·         Pakiet MultiSport

·         Spotkania integracyjne

 Odpowiadamy na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 900544772