2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Rzeszów
Dodane 12 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych w zakresie pełnej rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami;

Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminami wewnętrznymi spółki;

Dekretacja i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych oraz innych dokumentów księgowych;

Kontrola, księgowanie dokumentów magazynowych i uzgadnianie sald;

Kontrola, analiza i uzgadnianie sald z kontrahentami i pracownikami;

Ewidencja środków trwałych wraz z amortyzacją;

Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych ;

Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, raportów JPK oraz sprawozdań statystycznych;

Udział w procesach sporządzania okresowych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych;

Udział w procesach sporządzania rocznych sprawozdań finansowych oraz innych wymaganych w danym okresie rozliczeniowym;

Wymagania:

Wykształcenie co najmniej średnie;

Preferowane 2-3 lata doświadczenia w pracy w zakresie pełnej księgowości;

Znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości i przepisów podatkowych;

Znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office;

Dokładność, skrupulatność i systematyczność;

Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Samodzielne stanowisko pracy;

Pracę w rozwijającej się firmie.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909681757