2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Koszalin
Dodane 08 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

7 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska:

- prowadzenie pełnej księgowości,

- koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca, roku

- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia

- sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT), JPK i inne

- bezpośrednia współpraca z klientami oraz ich kontrahentami

- współpraca z Urzędami Skarbowymi, ZUS

- sporządzanie bilansów, RZiS, sprawozdań finansowych i raportów okresowych

Wymagania:

- doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości lub biurze rachunkowym (minimum 3 lata)

- znajomość ustawy o rachunkowości, praktyczna znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT, ordynacji podatkowej)

- wykształcenie min. średnie z ukończonymi kursami z rachunkowości

- mile widziane wykształcenie ekonomiczne z zakresu finansów lub rachunkowości

- znajomość pakietu MS Office

- wymagana znajomość oprogramowania Optima, mile widziana znajomość Symfonia (FK),

- systematyczność, dokładność, sumienność

- samodzielność w pracy oraz umiejętność współpracy w zespole

- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami

- dobra organizacja czasu pracy

- umiejętności analityczne

- znajomość  języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

- stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, cały etat lub 1/2 etatu

- atrakcyjne  wynagrodzenie,  w zależności od doświadczenia 7.000 - 11.000 brutto

- możliwość rozwoju poprzez szkolenia

- przyjazną atmosferę pracy w zgranym, ambitnym zespole

- możliwość zdobycia szerokiego spektrum wiedzy z zakresu księgowości dzięki współpracy z firmami z różną specyfiką działalności gospodarczej, w tym  firm zagranicznych,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BT Service, M. Gutkowska i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2019 poz. 1781)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest BT Service, M. Gutkowska i Wspólnicy Spółka Jawna  z siedzibą w Koszalinie przy ul. Wojska Polskiego 24-26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 871079120