2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Komorniki
Dodane 22 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S.

PGW posiada 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

   W związku z rozwojem organizacji do naszej fabryki w Środzie Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

KSIĘGOWY/ KSIĘGOWA

NR REF. 202/2022

Opis stanowiska pracy:

  • Księgowanie faktur i dokumentów zakupowych oraz sprzedażowych

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

  • Analiza i weryfikacja należności oraz płatności od klientów

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Współpraca z Główną Księgową w pracach działowych

  • Udział w projektach

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe: rachunkowość / finanse / ekonomia

  •  Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowego

  •  Dokładność, zdolności analityczne, świetna organizacja pracy

  •  Znajomość języka angielskiego

  •  Umiejętność posługiwania się programami z pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  •  Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  •  Udział w ciekawych projektach finansowo-księgowych

  •  Pracę w międzynarodowym środowisku

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza kontaktowego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przekazywanie ich za granicę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. Zm. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).

Zapewniamy, że żaden pracownik bądź osoba zainteresowana pracą nie będzie traktowana gorzej niż inni ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, przekonania polityczne czy orientację seksualną.

Lokalizacja

Komorniki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Komorniki
ID: 793384316