2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Podolany
Dodane 29 maja 2024

KSIĘGOWA / księgowy

Lokalizacja

Poznań, Podolany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Księgowa / Księgowy do biura rachunkowe

KMT FINANCE SP Z O.O.

Miejsce pracy: Poznań - Podolany

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami w biurze rachunkowym

  • Księgowanie dokumentów

  • Naliczanie i rozliczanie podatków

  • Kontrola merytoryczna dokumentów księgowych i prawidłowości księgowań

  • Kontakt z Urzędem Skarbowym, sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg (Sp. z o.o.)

  • Sumienność, dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu obowiązków

  • znajomość programu CDN Optima będzie dodatkowym atutem

  • Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie ze strony kompetentnego zespołu

  • Możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kompetencji

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Podolany
ID: 776794235