2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dodane 15 maja 2024

Księgowa KH, KPIR i ryczałt

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Biuro Rachunkowe Simply TAX poszukuje osoby do pracy.

Wymagania (warunki konieczne):

  • skrupulatność, sumienność, obowiązkowość,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku z zakresu księgowości,

  • umiejętność prowadzenia KPIR, ewidencji ryczałtowej, ksiąg handlowych,

  • znajomość przepisów podatkowych umożliwiających dokonywanie rozliczeń podatkowych PIT, VAT.

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki pracy w biurze rachunkowym,

  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,

  • znajomość programu Comarch ERP Optima,

  • znajomość programu Płatnik,

  • umiejętność naliczania płac i sporządzania dokumentacji ZUS.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie KPIR, ewidencji ryczałtowej, ksiąg handlowych klientów biura,

  • wyliczanie zaliczek na PIT, CIT sporządzanie JPK-V7 oraz VAT-UE w/w podmiotu,

  • reprezentacja klientów podczas kontroli z US,

  • kontakt z klientem.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę, zlecenie - w zależności od zainteresowania,

  • wynagrodzenie od 6 000,00 do 9 000,00 zł brutto/miesiąc w zależności od posiadanego doświadczania i wiedzy,

  • karta MultiSport,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • szkolenia,

  • przyjazną atmosferę,

  • ewentualne nadgodziny, płatne,

  • wypłata w terminie,

  • praca stacjonarna.

Miejsce pracy:

  • Wrocław ul. Szybowcowa 31.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez olx lub na adres email: praca małpka simplytax.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 770918032