2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Goleniów
Dodane Dzisiaj o 12:14

Księgowa/kadrowa

Wynagrodzenie

6 100 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie KPiR

  • fakturowanie

  • prowadzenie kadr

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia KPiR oraz kadr

  • znajomość prawa podatkowego

  • znajomość prawa pracy obsługa pakietów Microsoft Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w małym zespole

  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na wskazany adres e-mai

Proszę o nieprzesyłanie ofert w przypadku nie spełniania powyższych kryteriów

 Praca wyłącznie stacjonarna

Pamiętaj, to Ty decydujesz jakie dane nam udostępniasz ponad zestaw wymaganych danych przez prawo pracy. Dlatego, jeżeli dobrowolnie umieścisz i prześlesz nam dodatkowe informacje osobowe w swoim CV i materiałach towarzyszących (np. swoje zdjęcie, zainteresowania itp.) będzie to oznaczało wyrażenie przez Ciebie zgody dla Tax Biuro Rachunkowe. z siedzibą w Goleniowie na ich przetwarzanie zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO, wyrażoną poprzez Twoje wyraźne działanie.

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 876012403