2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Legnica
Dodane 09 kwietnia 2024

KSIĘGOWA do obsługi wspólnot mieszkaniowych

Wynagrodzenie

4 870 - 4 880 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków - księgowa :

1. Sporządzanie sprawozdań finansowych dla Wspólnot Mieszkaniowych .

2. Rozliczanie mediów we Wspólnotach Mieszkaniowych .

3. Księgowanie faktur, wyciągów oraz innych dokumentów księgowych.

4. Współudział w tworzeniu planów gospodarczych.

5. Weryfikacja dokumentacji pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym.

6. Współpraca z zarządami budynków i kontrahentami firmy.

7. Przygotowywanie dokumentacji kredytowej dla wspólnot mieszkaniowych.

8.  Prowadzanie pełnej ewidencji Wspólnot Mieszkaniowych.

Wymagania:

1. Doświadczenie w prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych - mile widziane.

2.Wykształcenie minimum średnie .

3. Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej.

4.Znajomość przepisów CIT, VAT, PIT,

5. Znajomość Ustawy o własności lokali, Ustawy o Rachunkowości.

6 Dobra znajomość pakietu MS Office .

7. Bardzo dobra organizacja pracy; zaangażowanie i dynamizm w działaniu .

Oferujemy:

1. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

2. Stabilne zatrudnienie w dobrej lokalizacji.

3. Umowa o pracę : wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa , dodatek stażowy

4. Niezbędne narzędzia pracy.

5. Dodatkowe benefity : spotkania integracyjne - wycieczki , świadczenia urlopowe - "wczasy pod gruszą".

 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 910314690