2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Bemowo
Dodane 21 maja 2024

Księgowa do biura rachunkowego na Jelonkach

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Opis stanowiska:

  • księgowanie KPiR, ryczałt, KH

  • bieżąca weryfikacja, dekretowanie i księgowanie faktur

  • przygotowywanie danych do deklaracji PIT, CIT i VAT

  • przygotowanie raportów na potrzeby biura i klientów

  • uzgodnienia sald, kontrola rozrachunków

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów, kont, rozrachunków

  • wyjaśnianie niezgodności

Wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

  • absolwenci technikum ekonomicznego, studenci kierunków ekonomia, finanse i rachunkowość lub absolwenci tych kierunków,

  • dobra znajomość MS Office a w szczególności World i Excel

  • chęć poszerzenia wiedzy

  • chęć uczenia się, umiejętność pracy w zespole

  • samodyscyplina na stanowisku pracy

  • otwartość na kontakt z klientem i instytucjami

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • mile widziana znajomość jednego z programów WAPRO/ SYMFONIA

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • miłą, spokojną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą pracę z doświadczonymi praktykami

  • elastyczne godziny pracy

Rekrutacja:

  • etap przeglądu CV (przez OLX)

  • 0,5 godz. rozmowy kwalifikacyjnej

  • 2,0 godz. pracy praktycznej na programie WAPRO

inne informacje:

  • praca od czerwca

  • umowa zlecenie lub umowa o pracę

  • na pełny ale może być nie pełny czas pracy ( np. studia dzienne)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 916732288