2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Podgórze
Dodane 25 kwietnia 2024

Księgowa do biura rachunkowego

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Biuro rachunkowe z siedzibą na Zabłociu poszukuje księgowej/księgowego do obsługi KPIR lub/i KH. Jeśli masz już za sobą pierwsze doświadczenia w księgowości, "czujesz" podatki oraz masz teoretyczną wiedzę z rachunkowości, to ta oferta jest dla Ciebie. Aplikuj!

Jesteśmy kameralnym biurem księgowym prowadzącym spore i innowacyjne projekty, jak również jednoosobowe działalności gospodarcze. Wśród branż, z którymi działamy są IT, startupy, nieruchomości, gastronomia, handel, e-commerce, transport i wiele innych.

Z nami możesz się rozwijać!

Nasze wymagania:

· przynajmniej 2-letnie doświadczenie w księgowości

· znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego

· znajomość programu Comarch ERP Optima

· samodzielność w rozwiązywaniu problemów księgowych, dokładność, rzetelność,

· wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta i umiejętność budowania relacji.

Twoje codzienne obowiązki:

· samodzielne prowadzenie KPIR i/lub KH

· sporządzanie deklaracji podatkowych PIT,VAT oraz JPK-V7

· przygotowywanie list płac, deklaracji ZUS

· przygotowywanie zeznań rocznych

· kontakt z klientem oraz instytucjami zewnętrznymi

Co oferujemy:

· elastyczny czas pracy

 - cały etat lub jego część oraz różne godziny rozpoczęcia pracy

· dogodny wariant współpracy do wyboru - etat, zlecenie, B2B

· realną możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania swojej wiedzy i zdobycia doświadczenia w prowadzeniu księgowości różnych branż

· szkolenia i konsultacje branżowe

· przyjazną atmosferę pracy

· prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i pakiet sportowy

· premie roczną

· prezent z okazji Dnia Księgowej/Księgowego :)

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV. Jednocześnie informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli odnośnie przetwarzania danych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 808540123