2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Wrocław
  6. Ochrona - Fabryczna
Dodane 08 maja 2024

KPOF z bronią! Praca od zaraz!

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń

Miejsce pracy: ul. Zarembowicza, Wrocław

Zadania:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie powierzchni chronionych,

  • Ochrona mienia zleceniodawcy,

  • Ochrona powierzchni, pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych.

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięta kultura osobista,

  • Kreatywność i dynamika w podejmowaniu działań,

  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony z pozwoleniem na / broń,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wsparcie doświadczonych pracowników.

Osoby zainteresowane, spełniające warunki- prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą portalu OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu

rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916896098