2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Kępno
Dodane 06 maja 2024

Kosztorysant w zakresie budownictwa

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma BEOLINI SPÓŁKA Z O.O. zatrudni osobę w branży budowlanej na stanowisko Kosztorysanta w zakresie budownictwa.

Zatrudniona osoba dołączy do naszego wykwalifikowanego zespołu oraz będzie miała możliwość rozwojowej i przyszłościowej pracy. Jeśli chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji z wieloletnim stażem - zadzwoń.

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie kosztorysów,

• analiza dokumentacji projektowej i dokumentów przetargowych,

• przygotowywanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny, oferty,

Nasze wymagania

• wykształcenie techniczne: budowlane,

• umiejętność analizowania dokumentacji technicznej,

• umiejętność sporządzania przedmiarów i kosztorysów,

• znajomość pakietu MS Office (Excel, Word), Norma, programu AutoCad (mile widziane)

• umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

• rzetelność, samodzielność

• gotowość do pracy w terenie

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• pracę na podstawie umowy o pracę

• pracę w doświadczonym zespole wykonawcy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 907933696