2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Rabowice
Dodane 06 maja 2024

Kosztorysant-budownictwo drogowe gm. Swarzędz

Lokalizacja

Rabowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Budownictwo Drogowe KRUG Sp. z o.o. z siedzibą w m. Rabowice ul. Świerkowa 48, gm. Swarzędz, powiat poznański, jako jeden z liderów rynku powiatu poznańskiego w dziedzinie generalnego wykonawstwa inwestycji drogowych poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

Kosztorysant-budownictwo drogowe

Zakres obowiązków:

Tworzenie przedmiarów, obmiarów i kosztorysów w obszarze branży drogowej (atutem będzie znajomość także branży sieci sanitarnych zewnętrznych)

Przygotowywanie ofert na podstawie dokumentacji od Zamawiającego

Dokładna analiza dokumentacji przetargowej i projektowej

Sporządzanie ofert oraz regularna aktualizacja istniejących propozycji

Badanie rynku dostawców i poszukiwanie nowych rozwiązań w celu utrzymania konkurencyjności

Optymalizacja kosztów realizacji inwestycji poprzez szczegółową analizę

Kompletowanie niezbędnych dokumentów do przygotowania ofert, zatwierdzeń materiałów itp.

Składanie zamówień na materiały

Tworzenie wycen materiałowych i inwestycyjnych

Wymagania:

Mile widziane wykształcenie wyższe – Budownictwo (preferowane w specjalności drogowej), lub Inżynieria Środowiska (preferowana specjalność: Instalacje sanitarne zewnętrzne)

Umiejętność obsługi programów: Norma, AutoCAD oraz MS Office (w szczególności programu Excel)

Umiejętność współpracy w zespole

Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, samodzielność i obowiązkowość

Prawo każdy kat. B

Mile widziane doświadczenie w pracy związane z budową dróg oraz instalacji i sieci sanitarnych

Oferujemy:

Stabilne Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Świadczenia z ZFŚS

Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji.

Lokalizacja

Rabowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rabowice
ID: 892369777