2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Gdańsk
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Zaspa Młyniec
Dodane 10 maja 2024

Kosmetolog - specjalista od pielegnacji twarzy

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa Młyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa

Poszukujemy kosmetologa pracującego holistycznie z klientami z pasja do pracy, chętnego aby nieść pomoc klientom.

  • Praca na 3/4 etatu

  • wymagane 2 soboty w miesiącu,

  • umowa o pracę.

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu kosmetologów, których misją jest przywracanie zdrowego wyglądu skóry klientek! Interesują nas skuteczne rozwiązania i profesjonalne podejście do swojej pracy. Czego możesz się spodziewać? Zapewnimy Ci gruntowne przeszkolenie, które umożliwi Ci wejście na wyższy poziom specjalizacji jako kosmetolog.

Jesteś idealną osobą pasującą do naszego sposobu pracy, jeśli:

  • henna brwi i rzęs nie jest dla Ciebie wyzwaniem,

  • potrafisz wykonać lifting brwi i rzęs,

  • umiejętność wykonywania masażu Kobido mile widziane,

  • posiadasz umiejętności w zakresie przynajmniej jednego z zabiegów: mezoterapia mikroigłowa, peelingi chemiczne, laserowa depilacja,

  • potrafisz analizować składy kosmetyków.

  • mocno angażujesz się w powierzone zadania.

  • umiesz budować relację z klientkami i po prostu lubisz ludzi,

  • stawiasz w pracy na kreatywność, lubisz pracować samodzielnie, ale też cieszy Cię możliwość prowadzenia konsultacji z zespołem,

  • znajomość branży beauty.

ukończyłaś studia na kierunku kosmetologia. Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i zdobytych umiejętności (opierające się na podstawie plus % od zabiegów oraz sprzedaży kosmetyków)

  • stabilne miejsce pracy,

  • ambitne zadania,

  • stały rozwój,

  • możliwość ubezpieczenia na życie,

  • pracę w młodym zespole kosmetologów i podologów.

Zastrzegam sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa Młyniec
ID: 777032787