2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Poznań
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Naramowice
Dodane 20 maja 2024

Kosmetolog / Masażystka MONA Centrum Urody

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kosmetolog / Masżystka

Mona Centrum Urody

Miejsce, które znajduje się w Poznań - Piątkowo stawiające na najlepsze marki i technologie rekrutuje :)

Dołącz do wyjątkowego zespołu MONA CENTRUM URODY na stanowisko KOSMETOLOGA / MASAŻYSTKA

Twój zakres obowiązków

·        wykonywanie zabiegów kosmetologicznych na najnowszych urządzeniach na rynku z zakresu: modelowania sylwetki, epilacji oraz całej gamy zabiegów HI-TECH, manicure i pedicure

·        staranna opieka nad Pacjentem - przeprowadzenie konsultacji i tworzenie planów zabiegowych opartych o holistyczną ideologię Kliniki

·        tworzenie pozytywnego wizerunku Salonu oraz utrzymywanie czystości

·        aktywna sprzedaż usług kosmetycznych

·        ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Nasze wymagania

·        wykształcenie kierunkowe – Kosmetologia lub Technik Masażysta / Fizjoterapia

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·        rzetelne i profesjonalne podejście do pracy

·        umiejętność wykonywania masażu twarzy

·        ambicja, samodzielność i pasja w wykonywaniu pracy

·        zdolność organizacji czasu pracy i radzenia sobie w sytuacjach stresowych

·        wysoka kultura osobista

·        odpowiedzialność i uczciwość

·        komunikatywność i umiejętność pracy z Klientem, a także budowania z nim długofalowych relacji

·        miła aparycja, empatia

·        chęć mówienia do kamery, reszty Cię nauczymy

·        zdolność do pracy w zespole - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

·        pracę w dużej grupie doświadczonych specjalistów, możliwość wymiany

doświadczeń i wsparcia zabiegowego

·        pracę w nowoczesnej Klinice, na najbardziej zaawansowanych technologiach HI-TECH

·        umowę o pracę, zlecenie lub umowę o współpracy

·        pracę w pełnym wymiarze godzin lub na 3/4 etatu lub 1/2 etatu

·        atrakcyjne warunki wynagrodzenia, z różnymi programami motywacyjnymi

·        możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności

·        współpracę z Profesjonalistami, w miłej, przyjaznej atmosferze

Benefity

·        dofinansowanie szkoleń i kursów

·        spotkania integracyjne

·        możliwość korzystania z usług salonu pod działania marketingowe lub duże zniżki na firmowe produkty i usługi

Poprosimy o dołączenie w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MONA CENTRUM URODY w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy osób, które wzmocnią Nasz Team!

Jeśli cechuje Cię pozytywne nastawienie, zarażasz uśmiechem i dążysz do ciągłego rozwoju chętnie Cię poznamy!

Poznaj Nas bliżej i dołącz do Naszego Zespołu!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 916475753