2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Stara Łubianka
Dodane 07 maja 2024

Koordynator turnusów terapeutycznych

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stara Łubianka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Fundacja Medycyna i Sztuka poszukuje kandydata na stanowisko  koordynatora d/s realizacji turnusów terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi (FASD)

Miejsce pracy Starła Łubianka / k. Piły

 Zakres obowiązków :

  • Koordynacja procesu rekrutacji uczestników na turnusy terapeutycznych

  • Sporządzanie planów turnusów w oparciu o wytyczne projektu

  • Koordynacja marketingu i działań reklamowych dot. projektu i turnusów terapeutycznych

  • Koordynowanie  działań operacyjnych  związanych z realizacją turnusów

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji dot. realizowanych turnusów terapeutycznych

  • Nadzór nad zaopatrzeniem dot. materiałów niezbędnych do realizacji pracy terapeutycznej

  • Sporządzanie miesięcznych sprawozdań i rozliczeń z przeprowadzonych turnusów

  • Ścisła współpraca z zespołem w zakresie realizacji projektu

  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną i innymi formami komunikacji

  • Wprowadzanie danych do aplikacji wewnętrznych

  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego oraz Zarząd Fundacji

Wymagania:

  • Wymagane wykształcenie minimum na poziomie licencjackim

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w koordynowaniu lub prowadzeniu projektów

  • Wykształcenie pedagogiczne lub psychologiczne  będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność,

  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Co oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ciekawym, nowatorskim projekcie

  • pracę w nowoczesnym budynku

  • praca w doświadczonym i fajnym Zespole

  • elastyczny czas pracy

  • Umowa B&B lub umowa zlecenie

Lokalizacja

Stara Łubianka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stara Łubianka
ID: 916759178