2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Szczyrk
Dodane 26 maja 2024

koordynator służby pięter

Lokalizacja

Szczyrk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozbudową hotelu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator służby pięter

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o wizerunek hotelu

  • Planowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą zespołu

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi, zgodnie ze standardami

  • Koordynację i nadzór zamówień działu

  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia pokoi

  • Ścisłą współpracę z recepcją oraz działem technicznym, w zakresie bieżącej kontroli wyposażenia pokoi i usterek

  • Szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania usług na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

  • Wysoka kultura osobista, miła aparycja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Książeczka do celów sanepidowskich mile widziana

Oferujemy:

  • Jasną ścieżkę kariery

  • Wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń

  • Możliwość korzystania z posiłków pracowniczych

  • Atrakcyjne zniżki na produkty i usługi hotelowe

  • Stabilne zatrudnienie

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Śląskie, Szczyrk
ID: 710844010