2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Pustków
Dodane 08 maja 2024

Koordynator produkcji laminatów i biura

Wynagrodzenie

28 - 48 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pustków

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  •  Koordynacja sprawnego obiegu dokumentów i korespondencji między oddziałami

  • Przygotowywanie dokumentów do wysyłki

  • Wypełnianie odpowiedniej dokumentacji produkcyjnej

  • Zamawianie materiałów na produkcję

  • Obsługa dokumentów BDO

  • Kontrola detali przed dopuszczeniem do produkcji oraz na każdym etapie ich powstawania

  • Bieżąca kontrola procesu oraz poprawności działania urządzeń peryferyjnych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych

  • Realizacja planu produkcyjnego

  • Monitorowanie wykonania planu produkcji

Wymagania:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów procesowych

  • Systematyczność oraz rzetelność

  • Przestrzeganie dyscypliny pracy

  • Dbanie o czystość odzieży roboczej i stanowisk pracy

  • Ścisła współpraca z kierownikami siedziby głównej

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Mile widziane doświadczenie w laminowaniu

Oferujemy:

  • 1/2 etatu

  • Pracę w godzinach między 7-15

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia grupowego

  • Parking pracowniczy

Lokalizacja

Pustków,

Podkarpackie

Podkarpackie, Pustków
ID: 599730656