2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Złoczew
Dodane 23 maja 2024

Koordynator montaży

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złoczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego logistyka do koordynacji montażu pomp ciepła i kotłów.

Obowiązki:

  • Koordynacja działań związanych z montażem pomp ciepła i kotłów

  • Planowanie i organizacja transportu niezbędnego do przewozu sprzętu oraz materiałów montażowych

  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia w potrzebne materiały oraz zapewnienie ich dostępności w odpowiednim czasie i miejscu

  • Współpraca z zespołem montażowym w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu montażu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku logistyka lub pokrewnym

  • Znajomość zagadnień związanych z montażem pomp ciepła i kotłów będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności organizacyjne

  • Zdolność szybkiego podejmowania decyzji i skuteczne zarządzanie czasem

  • Komunikatywność oraz umiejętność negocjacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Zbuduj z nami najlepszą firmę pod słońcem, bo Twoją!

W firmie GÓRZNY GROUP jest absolutny zakaz pesymizmu oraz negatywnego nastawienia! Szukamy ludzi uśmiechniętych, którzy zarażają swoim nastawieniem wszystkich wokół.

Jak do nas dołączyć?

Zadzwoń! - To do Ciebie należy pierwszy krok -> Dołącz do Najlepszego Zespołu!

Lokalizacja

Złoczew,

Łódzkie

Łódzkie, Złoczew
ID: 917114079