2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Stargard
Dodane 09 maja 2024

KOORDYNATOR KOMPLETACJI - Stargard - do 6 000 zł/ brutto

Wynagrodzenie

28,10 - 44 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego Klienta, który jest częścią największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Posiadający nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Poszukujemy pracowników na stanowisko:

KOORDYNATOR KOMPLETACJI - STARGARD

Rozpoczęcie pracy – 20 MAJA 2024r.

Oferujemy:

  • stawka na start - 28,10 zł brutto / godz.,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

  • dodatek premiowy od 400-2600 zł netto,

  • odzież roboczą (kamizelka + kask + buty robocze).

  • praca od Niedzieli do Czwartku

Twoje obowiązki:

  • nadzorowanie procesu wstępnej komplementacji zamówień,

  • zarządzanie zespołem,

  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu na hali,

  • realizacja pracy w czasie dostaw.

Oczekujemy

  • posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

  • uprawnień na wózki unoszące elektryczne lub prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach od 14:00/15:00 (od 14:00/15:00 w sezonie; od 17:00 poza sezonem),

Zapraszamy również osoby z Ukrainy.

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 917148376