2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Oborniki Śląskie
Anna
Dodane 02 maja 2024

Koordynator działu Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Claudie Design - wiodący producent mebli tapicerowanych, obecnie poszukuje osoby na stanowisko: KOORDYNATOR DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zleceń serwisowych

  • zakup części zamiennych

  • opieka nad magazynem części zamiennych na potrzeby Działu Utrzymania Ruchu

  • zamawianie usług serwisowych

  • wpisywanie zleceń do systemu

  • tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji zw. z działem UR.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne,

  • prawo jazdy kat. B.

  • samodzielność i wysoka kultura pracy

  • kreatywność na wprowadzanie zmian organizacyjnych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dostęp do zaawansowanych rozwiązań technologicznych

  • możliwość ustawicznego rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

O nas:

Kim jesteśmy?

Claudie Design od 40 lat tworzy krzesła tapicerowane, które doceniają Klienci na całym świecie. To także miejsce, w którym koncentrujemy się nie tylko na produkowaniu wyjątkowych krzeseł, ale także staramy się przyciągnąć nietuzinkowych ludzi.

Jesteśmy otwarci na osoby pracowite, pełne pasji i kreatywne- ważny jest Twój głos!

Szanujemy różnorodność, bo ona nas wspiera w nieustannym rozwoju. Dzięki temu każdy znajdzie u nas swoje miejsce. W zamian oferujemy nie tylko świetną atmosferę, ale również konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Teraz Twój ruch!

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych".

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 691131987