2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Lubelskie
  6. Odnawialna - Lublin
Dodane 16 maja 2024

Koordynator ds. montaży źródeł ogrzewania

Wynagrodzenie

5 400 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma By Energy Solutions poszukuje koordynatora ds. montaży źródeł ciepła.

Obowiązki:

  • Koordynowanie pracy ekip montażowych.

  • Monitorowanie i podnoszenie standardów obsługi klienta w dziedzinie instalacji pomp ciepła oraz kotłów.

  • Planowanie tras montażowych.

  • Kontrola nad poprawnym przepływem dokumentów montażowych.

Wymagania:

  • Znajomość technologii pomp ciepła będzie dużym atutem

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta.

  • Zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku pracy.

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe - odnawialne źródła energii

  • Doświadczenie w branży hydraulicznej/odnawialnych źródłach energii mile widziane

Oferujemy:

  • Szkolenie z pracy biurowej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4 tys. netto.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk "Aplikuj"

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909232064