2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 06 maja 2024

Koordynator ds. cudzoziemców

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji i bazy danych związanych z cudzoziemcami, w tym informacji o wizach, zameldowaniach i pozwołach na pracę

  • Raportowanie regularnie przebiegu działań i wyników swojej pracy przełożonym lub odpowiednim organom rządowym

  • Koordynowanie procesów związanych z przyjmowaniem i zameldowaniem cudzoziemców w kraju

  • Nadzorowanie i koordynowanie procesu uzyskiwania wiz, pozwoleń na pracę i zameldowań dla cudzoziemców

  • Informowanie cudzoziemców o aktualnych przepisach dotyczących imigracji i pobytu w kraju

  • Monitorowanie celności i kompletności dokumentacji dotyczącej cudzoziemców

  • Rozwiązywanie problemów i interweniowanie w sytuacjach, które mogą stać się przeszkodą dla cudzoziemców w procesie zameldowania i pobytu w kraju

  • Koordynowanie procesu tłumaczenia dokumentów dla cudzoziemców, gdy jest to konieczne

  • Dbanie o utrzymanie odpowiednich standardów etyki i poufności w pracy z cudzoziemcami

Nasze wymagania

  • Znajomość prawa dotyczącego cudzoziemców oraz procedur związanych z ich legalizacją i pobytu w kraju

  • Znajomość języka ukraińskiego oraz polskiego- warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego - mile widziane

  • Posiadanie prawa jazdy - warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy z cudzoziemcami oraz w organizowaniu i koordynowaniu działań z nimi związanych

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i rozwiązywania konfliktów w międzynarodowym środowisku

  • Doskonała znajomość przepisów dotyczących zarządzania danymi osobowymi i poufności informacji

  • Umiejętność pracy w zespołach międzykulturowych i współpracy z różnymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy z uwzględnieniem różnych terminów i priorytetów

  • Znajomość narzędzi informatycznych i umiejętność korzystania z systemów monitoringu i raportowania danych

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Pozytywne podejście do pracy z cudzoziemcami i gotowość do wspierania ich integracji społecznej i kulturowej

  • Zorientowanie na bieżące wydarzenia i zmiany w polityce migracyjnej oraz gotowość do aktualizacji wiedzy i umiejętności w tym zakresie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze godzin

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie & możliwość rozwoju

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Karta sportowa MultiSport

  • System premii i nagród

  • Owoce/Kawa/Herbata

O nas

  • Siwon Sp.Z o .O. jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego. Naszych pracowników rekrutujemy w szczególności z krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz krajów Bliskiego i Dalekiego Wschodu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić w sposób kompleksowy potrzeby kadrowe naszych Klientów.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 916505649