2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kujawsko-pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Bydgoszcz
Dodane 06 maja 2024

Koordynator 3 placówek bankowych Alior Bank S.A.

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych zespołów

  • zarządzanie zespołem doradców, kierowników placówek i procesem sprzedaży w podległych placówkach bankowych

  • wsparcie sprzedaży - szkolenia wewnętrzne, analiza efektywności działań sprzedażowych

  • rekrutacja pracowników

  • rozwijanie kompetencji pracowników

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz sprzedażą produktów bankowych

  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności pracy pod presją czasu

  • umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz analityczne

  • otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji

  • umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace z comiesięcznym stałym wynagrodzeniem, a do tego jasne i klarowne cele, dzięki którym otrzymujesz wysokie premie

  • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę

  • możliwość kreowania zasad pozyskiwania Klientów Banku oraz sprzedaży przez dostępne kanały dystrybucji

  • możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916524850