2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Małopolskie
  6. Kontrola jakości - Kraków
  7. Kontrola jakości - Bieżanów-Prokocim
Dodane 06 maja 2024

Kontroler Jakości Prac i Wyrobów - Kontrola Jakości

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem międzynarodowej Firmy (branża drukarska) poszukujemy od ZARAZ do naszej fabryki w Krakowie Rybitwach osób do pracy na stanowisko Kontroler Jakości Prac Zleconych.

Wymagania:

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Sumienność i dokładność w wykonaniu obowiązków

Obowiązki:

- Kontrola Jakości wykonywanych prac

- Monitorowanie postępu prac i weryfikacja etapów produkcji

- Raportowanie wyników kontroli jakości

Oferujemy:

- stabilna praca w nowoczesnej, międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży,

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- Przyjazną atmosferę pracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa)

- praca od zaraz,

 Bardzo dobra lokalizacja. Firma mieści się w Krakowie dzielnica Rybitwy (ul. Christo Botewa). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Dojazd różnymi środkami komunikacji od MPK po tanie busy. Można również przyjechać własnym samochodem – dysponujemy dużym przyzakładowym parkingiem.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV lub bezpośredni kontakt tel.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Paragon Poland Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie. Mogą się Państwo z nami kontaktować pod adresem ul. Christo Botewa 6B, 30-798 Kraków lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: ochrona.danych_at_paragon-cc.pl.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych (np. szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO takie jak np. poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe) jest dobrowolne. Jeżeli zdecydujecie się Państwo przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej zgody, która powinna brzmieć następująco: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym, CV oraz załączonych do niego dokumentach przez Paragon Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO”. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach do pracy prowadzonych przez Paragon Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie prosimy o dodanie odrębnego oświadczenia, które powinno brzmieć następująco: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Paragon Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przez okres 12 miesięcy, począwszy od daty ich otrzymania”. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: ochrona.danych_at_paragon-cc.pl. Macie Państwo również prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 916574871