2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bogucice
Dodane 17 maja 2024

Konsultant Lider

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży produktów finansowych na powierzonym terenie

  • Bezpośrednia obsługa Klientów indywidualnych

  • Bieżąca współpraca z pracownikami i konsultantami w ramach oddziału Spółki

  • Rekrutacja, szkolenie oraz wsparcie podległej grupy konsultantów finansowych

  • Realizacja wyznaczonych celów indywidualnych i grupowych

  • Dbałość o wysoki poziom standardów obsługi Klienta zgodny z polityką i procedurami Spółki

Nasze wymagania

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Obowiązkowość i sumienność

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność samoorganizacji

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Szkolenia doskonalące wiedzę praktyczną i umiejętności

  • Możliwość rozwoju

  • Stałe wynagrodzenie, atrakcyjny indywidualny i grupowy system premiowania

  • Samochód służbowy i telefon komórkowy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 891323185