2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Konin
Dodane 28 maja 2024

Konsultant / Konsultantka ds. telefonicznej obsługi pacjenta

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy platformą konsultacji medycznych – w jednym miejscu integrujemy specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Oferujemy abonamenty medyczne na terenie całego kraju. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych osób na stanowisko Konsultant / Konsultantka ds. telefonicznej obsługi pacjenta.

Opis stanowiska pracy:

  • telefoniczna obsługa pacjentów

  • umawianie wizyt pacjentów

  • kontakt z lekarzami, przychodniami i laboratoriami medycznymi

  • przyjmowanie płatności elektronicznych

  • praca biurowa i administracyjna

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z klientem (warunek konieczny)

  • samodzielność, dynamiczność i zdecydowanie w działaniach

  • doskonała organizacja czasu pracy

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • punktualność i odpowiedzialność

  • gotowość do długoterminowej współpracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stałe wynagrodzenie

  • stałe godziny pracy: poniedziałek-piątek (10-18), dodatkowo 1 sobota w miesiącu (10-14)

  • dobrą atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Aplikując na ogłoszenie, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach rekrutacyjnych. Niniejsza zgoda obejmuje jednocześnie wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych dla celów kolejnych, innych rekrutacji przeprowadzanych przez JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 777750563