2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kielce
Dodane 06 maja 2024

Konsultant/ka Contact Center- doradca Klienta

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Autorud Stalowa Wola Sp. z o.o., Autoryzowany Dealer marek Skoda, Seta&Cupra zatrudni do Oddziału w Kielcach , pracownika na stanowisko:

Konsultant/ka Call Center

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna, zgodna ze standardami Importera i Spółki telefoniczna obsługa rozmów przychodzących i wychodzących,

  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Spółkę,

  • Realizacja celów jakościowych poprzez Obsługę Klienta zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w Spółce

Wymagania:

  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu , otwartość,

  • Systematyczność i umiejętność organizacji pracy,

  • Chęć nauki i rozwoju,

  • Dobra, praktyczna umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • Pracę dla dużej, wielomarkowej Spółki- Dealera najpopularniejszych marek samochodów

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia,

  • Dostęp do szkoleń,

  • Dofinansowanie karty sportowej

Prosimy o przesyłanie CV poprzez platformę OLX wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 916429428