2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Świętokrzyskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kielce
Dodane 11 czerwca 2024

Konsultant finansowy

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Czy marzysz o pracy, która dostosowuje się do Twojego stylu życia, a nie odwrotnie? Masz dość szefa, który kontroluje każdy Twój krok?

Dołącz do nas i ciesz się swobodą oraz wsparciem, które umożliwią Ci pełny rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty.

KONSULTANT SPECJALISTA

TWOJE ZADANIA:

  • prowadzenie aktywnej działalności handlowej i promocyjnej,

  • ustalanie kalendarza spotkań i jego realizacja,

  • analiza potrzeb i oczekiwań Klientów oraz pomoc w doborze optymalnej oferty,

  • utrzymywanie trwałych kontaktów z obecnymi Klientami oraz nawiązywanie relacji z nowymi,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy produktowej.

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie,

·       posługujesz się biegle językiem polskim w mowie i piśmie,

  • masz doświadczenie w pracy z Klientem lub motywację, by je zdobyć,

  • lubisz pracę z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz je rozwijać,

  • chcesz być doceniony i nagrodzony za swoje działania,

  • jesteś przedsiębiorczy i dobrze zorganizowany,

  • ważna jest dla Ciebie etyka pracy.

OFERUJEMY:

  • wysokie i stabilne dochody,

  • profesjonalną pomoc mentora tak długo, jak tego potrzebujesz,

  • system szkoleń, po których będziesz się czuć jak ryba w wodzie

  • 4-letni program wsparcia finansowego,

  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego na stanowiska menedżerskie,

  • elastyczny czas pracy dopasowany do Ciebie,

  • pracę w różnorodnym, doświadczonym Zespole i przyjazną atmosferę!

  • Wycieczki zarówno za granicę, jak i w Polsce, abyś mógł odpocząć i cieszyć się z sukcesów

Jeżeli nie masz doświadczenia w Sprzedaży, a czujesz, że to może być „to” - koniecznie zgłoś się do nas!  Wszystkiego Cię nauczymy.

Dla nas najważniejsza jest Twoja energia i chęć do pracy!

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 919864325