2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Naramowice
Dodane 18 kwietnia 2024

Konsultant ds. zrównoważonego rozwoju (ESG)

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe, Praca zdalna

Opis

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie audytów wstępnych w przedsiębiorstwach  w zakresie zrównoważonego rozwoju (ESG)

  • Usługi konsultingowe w zakresie opracowania polityk, procedur i strategii zrównoważonego rozwoju (ESG )

  • Doradztwo w zakresie sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju według nowych wymagań określonych w Rozporządzeniu Delegowanym Komisji (UE) 2023/2772 (ESRS)

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie zrównoważonego rozwoju (ESG)

  • Wdrażanie wymagań systemu zarządzania środowiskowego, zarządzania jakością, bezpieczeństwem produktów, bezpieczeństwem i higiena pracy

Wymagania od kandydata:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z: zarządzaniem, środowiskiem,

  • prawo jazdy kat B

  • dyspozycyjność

  • bardzo dobra organizacji pracy

  • sumienność i dokładność, punktualność

Oferujemy:

  • samochód służbowy

  • szkolenie niezbędne do zdobycia kwalifikacji

  • rozwój zawodowy w zdobywaniu nowych kwalifikacji

  • długoterminowe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesyłania CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Firma konsultingowa PHU MEGA-WET Zbigniew Czerwiński działa od 1997 r. na rynku usług doradczych i szkoleniowych w zakresie wdrażania systemów zarządzania: jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem produktów, bezpieczeństwem i higieną pracy, bezpieczeństwem informacji i ochroną danych osobowych. Misją działalności PHU MEGA-WET jest uzyskanie przez jak największą liczbę polskich przedsiębiorstw międzynarodowych certyfikatów systemów zarządzania oraz pomoc we wdrażaniu zasad zrównoważonego rozwoju. Strona internetowa: www.esg-consulting.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora: PHU MEGA-WET Zbigniew Czerwiński z siedzibą przy ul. Wodna 3, 62-100 Wągrowiec, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji "

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 898793121