2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Płock
Dodane 05 kwietnia 2024

Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 000 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Chem-Line Trade to firma działająca od 15 lat na rynku instalacji grzewczych oraz dostaw gazu płynnego do ogrzewania.

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Płock

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa klienta z zakresu dostaw gazu płynnego oraz budowy instalacji grzewczych

  • Sporządzanie ofert według zatwierdzonych cenników

  • Obsługa zapytań poprzez drogę elektroniczną: mail, czat

  • Planowanie logistyki w zakresie potwierdzonych zamówień od klientów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie: min. średnie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programami CRM lub marketing automation

Oferujemy:

  • Praca na umowę o pracę

  • Szkolenie w trybie stacjonarnym i zdalnym

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • Po 3 miesiącach pracy dodatkowa premia uzależniona od wolumenu sprzedaży

  • Niezbędny sprzęt do wykonywania pracy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 703381007