2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Działdowo
Dodane 20 maja 2024

Konsultant ds. sprzedaży, doradca klienta Salon Play Działdowo

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Miejsce pracy: Salon Play Działdowo,

Poszukiwana osoba na pełny etat,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Profesjonalna obsługa Klienta w oparciu o funkcjonujące standardy

- Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych

- Budowanie długotrwałych relacji i zapewnianie obsługi posprzedażowej Klientom

- Raportowanie efektów pracy

WYMAGANIA:

-Prawo Jazdy kat. B

-Wykształcenie min. średnie

-Umiejętność szybkiego uczenia się

-Znajomość obsługi komputera

-Zaangażowanie

-Znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

W ZAMIAN WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

- Możliwości rozwoju zawodowego

- Umowę o pracę na pełny etat, atrakcyjny system wynagrodzenia, na który składa się podstawa plus system premiowy

- Profesjonalne szkolenia

- Pracę w młodym, ambitnym zespole

CV ze zdjęciem prosimy o przesyłanie w formularzu kontaktowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 919469532