2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Zachodniopomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Szczecin
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Niebuszewo
Izabela Cor
Dodane 21 maja 2024

Konsultant ds. rozbudowy sieci klientów

Wynagrodzenie

500 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Firma In.House Nieruchomości | Kredyty zbiera doświadczenie na rynku nieruchomości od 12 lat. Iza i Robert rozbudowali firmę do obecnego kształtu 4 lata temu, aktualnie mają 14 osobowy zespół, który wyróżnia rodzinna atmosfera. Oboje chcą zaprosić do współpracy kolejnych, stałych członków In.Housowej grupy. Budujemy większy zespół.

Potrzebujemy osób, które wesprą proces sprzedaży a przede wszystkim aktywnie będą poszukiwały i nawiązywały relacje z nowymi klientami! Dołącz do nas !

Czy wiesz co wyróżnia pracę w In.House?:

  • Mamy zgrany, stały zespół od lat, który się lubi i może na siebie liczyć,

  • Nasi szefowie inwestują w nasz rozwój po to, żeby ułatwić nam sukces,

  • Uczymy się od siebie i wspieramy się, kiedy ktoś z nas potrzebuje informacji i wymiany doświadczeń,

  • Dbamy o naszych Klientów i dzięki temu budujemy autentyczne i trwałe relacje,

  • Pozyskujemy zlecenia przy okazji pracy, spotkań biznesowych i prywatnych, a także wtedy kiedy angażujemy się w nasze pasje.

Obowiązki na stanowisku konsulatnta:

  • Komunikacja z klientami.

  • Sprzedaż produktów i usług przez telefon

  • Budowanie relacji z klientami.

  • Zarządzanie bazą danych klientów.

  • Uczestnictwo w szkoleniach i wydarzeniach firmowych.

  • Praca z dokumentacją firmową.

  • Utrzymanie wizerunku firmy.

  • Realizacja celów sprzedażowych.

  • Obsługa systemów firmy.

Wymagania:

  • Umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność budowania relacji z klientami.

  • Skoncentrowanie na wyniku.

  • Pozytywne nastawienie do pracy.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Dobra dykcja.

  • Umiejętność analizy potrzeb klienta.

  • Minimum średnie wykształcenie.

Co dajemy?

  • nienormowany, zadaniowy czas pracy

  • możliwość działania z każdego miejsca na ziemi :)

  • telefon/laptop/biurko/kawa

  • darmowy parking

  • szkolenia wprowadzające

  • możliwość awansu na agenta nieruchomości

Zadzwoń lub wyślij CV, odpowiemy w ciągu 3 dni roboczych. Zapraszamy!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 916719429