2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Świętokrzyskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kielce
Dodane 07 maja 2024

Konsultant ds. Obsługi Telefonicznej - handlowiec

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

- informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy, w tym o aktualnych promocjach, nowościach ofertowych

- realizowanie rzetelnego doradztwa na rzecz klientów

- realizacja planów sprzedażowych

- śledzenie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji

- analiza trendów rynkowych i rozpoznawanie potrzeb klientów

- utrzymywanie i rozwój relacji z klientami na powierzonym obszarze

- efektywna sprzedaż oraz opieka nad obecnymi klientami firmy

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagamy:

- dyspozycyjność

- nastawienie na wynik i umiejętność realizacji celów

- komunikatywność i kultura osobista w kontaktach z klientami

- predyspozycje doradcze, osobowość handlowca

- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy:

- wynagrodzenie w formie podstawy i części wynikowej (premii, prowizji i dodatkowych bonusów

zależnych od wyników sprzedaży). Warunki do określenia przy rozmowie kwalifikacyjnej.

- podstawowe narzędzia pracy

- szkolenia co 6 miesięcy w zależności od potrzeb,

- możliwość rozwoju zawodowego i wzrostu wynagrodzenia

- zniżki na firmowe produkty i usługi

- spotkania integracyjne

- paczki świąteczne

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 916634129